• صفحه اول / پیام‌ها / گرامیداشت حماسه ۱۹فروردین ۹۰ و پایداری مجاهدان اشرف در برابر جنایت علیه بشریت
فروردین-۲۰ ۱۳۹۵

گرامیداشت حماسه ۱۹فروردین ۹۰ و پایداری مجاهدان اشرف در برابر جنایت علیه بشریت

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

گرامیداشت حماسه ۱۹فروردین ۹۰ و پایداری مجاهدان اشرف در برابر جنایت علیه بشریت

سلام بر ۳۶ مجاهد سرفراز که در روز ۱۹فروردین سال۱۳۹۰ با جانفشانی برای آزادی، كلمه اشرف را مایه افتخار بشریت کردند.
حماسه فروغ اشرف، جلوه درخشانی بود از مقاومت و تسلیم‌ناپذیری مردم ایران در مقابل دیکتاتوری مذهبی حاکم بر ایران و سلام بر خواهران عزیزم آسیه و صبا، مهدیه و نسترن، شهناز و فاطمه و فائزه و مرضیه که ایستادگی‌ آن‌ها در خط مقدم نبرد یکی از بینات برحق شورای مرکزی مجاهدین است.
و سلام بر جعفر و سعید و امیر مسعود و حسن،
سلام بر محمدرضا، ضیا و علیرضا،
سلام بر حسین، بهروز، مجید، قاسم، زهیر، فریدون، ناصر، محمد، مهدی، محمدرضا، خلیل، ورقا، سعیدرضا، حنیف، احمد، مرتضی، غلام، مسعود، علی اکبر، بهمن و منصور.
سلام بر این فروغ‌های تابان و فروزان و یاران مجروح آن‌ها که با دست خالی در برابر هجوم زرهی‌ها و هاموی‌ها مقاومت کردند و به‌قول مسعود «درس‌های جدیدی به بشریت معاصر عرضه كردند. درس‌هایی كه در تاریخ تمام جنگ‌های ملی و میهنی و انقلابی بی‌نظیر است. درس‌هایی كه ایران و ایرانی، هرچند سوخته جان وجگر سوخته، اما از آن به خود می‌بالند. درس‌هایی كه مردم ایران و مردم عراق و وجدان بشریت را تكان داد و بیدار كرد». درود بر خانواده‌ها و پدران و مادران مقاوم و آزاده این شهیدان والامقام.
برخی لحظه‌ها و تصویرها هست که گویی تمام تاریخ و هویت و ایمان مجاهدین به خوبی در آنها بارز می‌شود.
تصویر طاهره طلوع با خنجری بر قلبش بر صخره‌های چهار‌زبر در عملیات فروغ جاویدان، تصویر زنان و مردان مجاهد که در آتش توطئه ۱۷‌ژوئن فرو رفتند و تصویر مجاهدینی که هاموی‌های دولت مالکی از روی‌ بدن‌های آن‌ها عبور می‌کند…
این‌ها لحظه‌هایی است که تاریخ از یاد نمی‌برد.
آری، ۱۹ فروردین و همه حماسه‌های تابناك این دوران، قیامی است در دفاع از اصیل‌ترین ارزش‌های بشریت یعنی همان ارزش‌های مقاومت و پایداری به هر قیمت كه الهام‌بخش زنان و جوانان ایران در مبارزه برای كسب آزادی و برابری است.
سلام بر شهیدان فروغ اشرف
سلام بر مردم ایران و سلام بر آزادی

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]