تیر-۱۶ ۱۳۹۲

تسلیت به‌مناسبت درگذشت خواهر مجاهد لادن پرده‌شناس

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

تسلیت به‌مناسبت درگذشت خواهر مجاهد لادن پرده‌شناس

خواهر مجاهد لادن پرده شناس، از اعضای شورای رهبری مجاهدین، با بیش از سه دهه سابقه مجاهدت در راه خدا و خلق، در پی استقامتی چند ساله در برابر بیماری سرطان، روز یکشنبه ۱۶تیرماه۹۲ در بیمارستانی در شمال پاریس، درگذشت و به جاودانه فروغ‌های آزادی مردم ایران پیوست.

«خواهر عزیزم، مجاهد خلق لادن پرده‌شناس، گل سرخی از باغ آزادی و رزم و فدای مجاهدین، از میان ما رفت …
لادن، از زندانیان سیاسی دهه۶۰، عضو شورای رهبری مجاهدین، و نمونه‌یی از نسل زنان پیشتازی بود که تمام هستی خود را بر سر نبرد با رژیم ولایت فقیه گذاشت و با فروتنی و گذشت و یگانگی پیوسته آموزگار و مروج ارزش‌های والای انسانی بود و الگوی رهایی و رزمندگی، با روحیه‌یی جنگنده و تسلیم‌ناپذیر، همواره شاداب و مصمم و مشتاق پذیرش مسئولیت‌ها و تعهدات بیشتر در راه تحقق آرمان آزادی مردم ایران.

سلام و درود خدا بر او که تا آخرین لحظه بر آرمان رهایی‌بخش خود برای نجات خلق و میهن اسیرش استوار و وفادار، و در اوج دردهای طاقت فرسای بیماری، الگوی وارستگی و مجاهدت بود.
درگذشت او را به خانواده و مردم زادگاهش جهرم، به هواداران مجاهدین در اروپا و به همرزمانش در اشرف و لیبرتی تسلیت می‌گویم و مطمئنم که همزمان یاران اشرف نشان جای او را با تکثیر فضیلت‌ها و ارزش‌های برجسته انسانی‌اش در صفوف مقاومت ایران پر خواهند کرد».

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]