تیر-۱۶ ۱۳۹۲

تسلیت به‌مناسبت درگذشت خواهر مجاهد لادن پرده‌شناس

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

تسلیت به‌مناسبت درگذشت خواهر مجاهد لادن پرده‌شناس

خواهر مجاهد لادن پرده شناس، از اعضای شورای رهبری مجاهدین، با بیش از سه دهه سابقه مجاهدت در راه خدا و خلق، در پی استقامتی چند ساله در برابر بیماری سرطان، روز یکشنبه ۱۶تیرماه۹۲ در بیمارستانی در شمال پاریس، درگذشت و به جاودانه فروغ‌های آزادی مردم ایران پیوست.

«خواهر عزیزم، مجاهد خلق لادن پرده‌شناس، گل سرخی از باغ آزادی و رزم و فدای مجاهدین، از میان ما رفت …
لادن، از زندانیان سیاسی دهه۶۰، عضو شورای رهبری مجاهدین، و نمونه‌یی از نسل زنان پیشتازی بود که تمام هستی خود را بر سر نبرد با رژیم ولایت فقیه گذاشت و با فروتنی و گذشت و یگانگی پیوسته آموزگار و مروج ارزش‌های والای انسانی بود و الگوی رهایی و رزمندگی، با روحیه‌یی جنگنده و تسلیم‌ناپذیر، همواره شاداب و مصمم و مشتاق پذیرش مسئولیت‌ها و تعهدات بیشتر در راه تحقق آرمان آزادی مردم ایران.

سلام و درود خدا بر او که تا آخرین لحظه بر آرمان رهایی‌بخش خود برای نجات خلق و میهن اسیرش استوار و وفادار، و در اوج دردهای طاقت فرسای بیماری، الگوی وارستگی و مجاهدت بود.
درگذشت او را به خانواده و مردم زادگاهش جهرم، به هواداران مجاهدین در اروپا و به همرزمانش در اشرف و لیبرتی تسلیت می‌گویم و مطمئنم که همزمان یاران اشرف نشان جای او را با تکثیر فضیلت‌ها و ارزش‌های برجسته انسانی‌اش در صفوف مقاومت ایران پر خواهند کرد».

آخرین توییت‌ها

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]