• صفحه اول / آخرین خبرها / جلاد ۶۷در اولین کنفرانس مطبوعاتی، وحشت خود از پیگرد قضایی بخاطر جنایت علیه بشریت را بر ملا کرد
خرداد-۳۱ ۱۴۰۰

جلاد ۶۷در اولین کنفرانس مطبوعاتی، وحشت خود از پیگرد قضایی بخاطر جنایت علیه بشریت را بر ملا کرد

Catégories // آخرین خبرها // اطلاعیه‌ها // موضعگیری‌ها

جلاد ۶۷در اولین کنفرانس مطبوعاتی، وحشت خود از پیگرد قضایی بخاطر جنایت علیه بشریت را بر ملا کرد

خانم مریم رجوی: جلاد با افتخار کردن به جنایت‌هایش علیه بشریت در صدد ادامه آن‌هاست. رئیسی و خامنه‌ای از سرنگونی گریزی ندارند. آن‌ها باید در برابر عدالت قرار گیرند این حکم تاریخ و خواست ملت ایران است.
رئیسی جلاد۶۷ و قاتل مجاهدین در اولین کنفرانس مطبوعاتی‌اش پس از انتخابات وحشت خود را از مواخذه بین‌المللی به‌خاطر قتل‌عام زندانیان سیاسی و پیگرد و محاکمه به‌خاطر جنایت علیه بشریت بر ملا کرد و در یک فرار به جلو ابلهانه گفت: «من به‌عنوان یک حقوقدان، همواره مدافع حقوق مردم بودم. حقوق‌بشر، محوری‌ترین نقطه‌ای بوده که من همواره در همه مسئولیت‌ها دنبال کرده‌ام… تمام اقداماتی که انجام داده‌ام، همواره در جهت دفاع از حقوق‌بشر و حقوق انسان بوده است».

او به نحو مسخره‌ای افزود که چون از حقوق مردم دفاع کرده است «باید مورد تقدیر قرار بگیرد». جلاد۶۷ در عین حال با وقاحت مافوق تصور گفت: «من افتخارم آن است که در کسوت دادستان، هرکجا که بودم، دفاع از حقوق مردم، دفاع از امنیت مردم و دفاع از آسایش مردم خواهم کرد».

خانم مریم رجوی خاطرنشان کرد: پیداست که این جلاد با افتخار کردن به جنایت‌هایش علیه بشریت در صدد ادامه آن‌هاست. اما او بیهوده تلاش می‌کند گریبان خود را از جوشش خون‌های سربداران۶۷ خلاص کند. این تازه اول کار است. مردم ایران فراموش نمی‌کنند. رئیسی و خامنه‌ای از سرنگونی گریزی ندارند. آن‌ها باید در برابر عدالت قرار گیرند این حکم تاریخ و خواست ملت ایران است و بدون تردید محقق خواهد شد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۳۱ خرداد ۱۴۰۰ (۲۱ ژوئن ۲۰۲۱)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]