مهر-۰۳ ۱۳۹۱

دیدار با رئیس فراکسیون فتح در پارلمان فلسطین

Catégories // دیدارها // فعاليت‌ها

دیدار با رئیس فراکسیون فتح در پارلمان فلسطین

آقای عزام الاحمد رئیس فراکسیون فتح در پارلمان فلسطین، نایب نخست‌وزیر در دولت ائتلافی فلسطین در رأس یک هیات فلسطینی با مریم رجوی در محل اقامت ایشان در اور سور اواز دیدار و گفتگو کرد .

عزام الاحمد تبریکات مقاومت فلسطین و رهبری آن‌را به‌مناسبت لغو برچسب ظالمانه تروریستی آمریکا علیه مجاهدین و مقاومت ایران را به خانم رجوی ابراز کرد و گفت: ما خود را در این پیروزی بزرگ با شما سهیم می‌دانیم. این دستاورد بزرگی است که مرهون مبارزه و کارزار پی‌گیر مقاومت ایران و یک نمونه منحصر بفرد و تجربه‌یی آموزنده است که چگونه یک مقاومت مستقل، با اتکا به توانایی‌ها و امکانات خودش توانسته است با غلبه بر تعادل قوای موجود آنچه را که ناشدنی به‌نظر می‌رسید محقق کند.

آثار تجربه پیروزمند شما فقط به مجاهدین و مقاومت ایران محدود نمی‌ماند و الگویی برای همه جنبش‌های اصیل مقاومت خواهد بود.
آقای عزام الاحمد با یادآوری ۴دهه روابط مجاهدین خلق ایران با فتح و مقاومت فلسطین و با تأکید بر همبستگی و استمرار حمایت‌های بار مردم و مقاومت و دولت فلسطین از مقاومت ایران، به‌ویژه مجاهدان اشرف و لیبرتی، جنایات سرکوب‌گرانه علیه آنان را محکوم کرد.

مریم رجوی ضمن تشکر از آقای عزام الاحمد و رهبری مقاومت فلسطین، مقاصد شوم و توطئه‌های تفرقه‌اندازانه رژیم آخوندی علیه فلسطین را محکوم کرد و ضمن تقدیر از مواضع قاطع رئیس دولت فلسطین در قبال این رژیم و ردکردن دعاوی ریاکارانه این رژیم تحت عنوان میانجگری در تهران به‌جای قاهره افزود: دیکتاتوری شیاد مذهبی توطئه علیه مقاومت فلسطین و سیاست صدور ارتجاع و تروریسم و جنگ‌افروزی را لازمه بقای خود می‌بیند. مریم رجوی هم‌چنین حملات جنایت‌کارانه به پناهندگان فلسطینی اردوگاه یرموک در دمشق را که به‌شهادت شماری از آنان منجر شد. به‌شدت محکوم کرد و با تجدید تسلیت‌هایش به این مناسبت همبستگی صمیمانه و بهترین آرزوهای مردم و مقاومت ایران را برای مردم و دولت فلسطین در رسیدن به اهداف برحقشان، به‌ویژه تشکیل کشور مستقل فلسطین مورد تأکید قرار داد.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]