خرداد-۰۶ ۱۳۹۰

ملاقات با رئیس افتخاری سنای بلژیک

Catégories // دیدارها // فعاليت‌ها

ملاقات با رئیس افتخاری سنای بلژیک

خانم آن ماری لیزن رئیس افتخاری سنای بلژیک با خانم مریم رجوی در محل اقامت ایشان در اورسوراواز دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار خانم لیزن که در همه سال‌های گذشته از یاران قدیمی مقاومت و از حامیان پایدار مجاهدان اشرف بوده است، بر ضرورت حفاظت از ساکنان اشرف و وظایف سازمان ملل، امریکا و اتحادیه اروپا در این رابطه تاکید کرد.

رئیس افتخاری سنای بلژیک، ضمن حمایت از طرح اروپایی برای حل مساله اشرف گفت جابه‌جایی ساکنان اشرف در داخل عراق به‌هیچ‌ وجه قابل قبول نیست و تنها می‌تواند بحران را پیچیده‌تر کرده و راه را برای سرکوب و کشتار بیشتر فراهم کند. او گفت مجاهدین و ساکنان اشرف برای مردم ایران سمبل پایداری و مقاومت هستند و به‌همین خاطر فاشیسم دینی حاکم بر ایران که در موقعیت بسیار ضعیفی قرار دارد با تمام قوا درصدد از بین بردن آن‌هاست.
خانم رجوی با تشکر از تلاش‌های خانم لیزن در تمامی سال‌های گذشته برای حفاظت ساکنان اشرف بر ضرورت یک اتحاد بین‌المللی به‌خصوص در سطح اروپا در مقابله با رژیم ایران و دست‌نشاندگانش در عراق و در حمایت از اشرف تاکید کرد و گفت زمان آن فرارسیده است که جامعه جهانی به ادامه تجاوزات این رژیم و مزدوران عراقی‌اش علیه مجاهدان اشرف پایان دهد.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]