مهر-۰۱ ۱۳۸۹

به گردهمایی ایرانیان آزاده در نیویورک

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

به گردهمایی ایرانیان آزاده در نیویورک
هموطنان عزیز،
ایرانیان به پا خاسته در برابر فاشیسم ولایت‌فقیه،
به همه شما سلام می‌کنم و به غیرت و همت‌تان درود می‌فرستم که علیه ننگ حضور فرستاده آدم‌کش رژیم آخوندی در مقر ملل متحد برشوریده‌اید.
فریاد اعتراض شما، صدای قیام‌کنندگان دلیر ایران است، صدای اشرفی‌ها و اشرف پایدار است و خروش مردم ایران است که می‌گویند، پاسدار احمدی نژاد دشمن ایران است و نه نماینده آن.
ابتدا باید به آخوند‌ها بگوییم که با فرستادن گماشته منفور خامنه‌ای به سازمان ملل متحد، نخواهید توانست خواست عموم مردم ایران برای سرنگونی رژیم را از نظرها پنهان کنید.
خامنه‌ای در مهار شکاف مرگبار در رأس رژیم خود ناکام مانده و بحرانی که با شکسته‌شدن طلسم ولایت شکل گرفت، وخیم‌تر شده است.
اشرف پایدار الهام بخش قیام و مقاومت و چراغ راه آزادی و رهایی، استوار و پابرجاست.  و ملت ایران چون شیری غران در کمین این ولایت فرتوت و در حال احتصار است، تا آن را به زیر بکشد و صفحه سیاه تاریخ ایران را ورق بزند.
سخن دیگر ما با کسانی است که یک تیرخلاص زن را به اجلاس مجمع عمومی راه داده‌اند.
به شما می‌گوییم این تصمیم غیرقابل توجیه، سند انکار ناپذیر بی‌اعتنایی شما به نقض حقوق‌بشر ایران است.
به شما می‌گوییم حال که بر جراحتها و داغ‌ و درد مردم ایران چشم می‌بندید، دست کم حرمت و حیثیت سازمان ملل متحد را لکه دار نکنید.
در این‌جا روی سخن من با ایالات متحده و به‌ویژه تصمیم‌گیرندگان در وزارت خارجه این کشور است.
از آن‌ها می‌پرسیم پس از سی سال سیاست استمالت به کجا رسیدید؟
از دهها دور مذاکره پنهان و آشکار که در سه دهه گذشته، یعنی در هشت دوره‌ ریاست جمهوری آمریکا با آخوندها داشته‌اید چه به دست آوردید؟
سیاست تعامل دو سال اخیر با خامنه‌ای و احمدی نژاد چه ثمری جز جری کردن این رژیم داشت؟
سه ماه و نیم پس از تصویب قطعنامه تحریم بین‌المللی رژیم توسط شورای امنیت، آخوندها هم‌چنان به فعالیت گسترده برای ساختن بمب اتمی ادامه می‌دهند. گزارش تازه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و افشاگری دو هفته پیش مقاومت ایران هیچ بهانه‌یی برای تعلل باقی نگذاشته است.
یگانه راه حل مسأله ایران تغییر دموکراتیک به دست مردم و مقاومت ایران است.
بنابراین تحریم‌ها وقتی می‌توانند موثر باشد که با برداشتن موانع از سر راه تغییر در ایران همراه شود.
اما بزرگ‌ترین مانع در قبال تغییر و بزرگترین هدیه به فاشیسم دینی حاکم بر ایران برچسب تروریستی علیه مجاهدین بود.
اکنون دادگاه استیناف فدرال  فرصت بزرگی برای جبران اشتباه فراهم کرده است.حکم این دادگاه نشان می‌دهد که چگونه وزارت خارجه آمریکا، با زیر پا گذاشتن قوانین ایالات متحده، مجاهدین را از یک دادرسی عادلانه محروم کرده است. این حکم صحت برخی مدارک وزیر خارجه آمریکا برای درج نام مجاهدین در لیست را زیر سوال می‌برد.
حکم این دادگاه سند بی‌نظیری درباره قانون شکنی و عدالت ستیزی کسانی است که برای مقابله با تغییر دموکراتیک در ایران از قدرت و اختیارات خود سوء استفاده کرده‌اند. به همین دلیل، لغو برچسب تروریسم از نام مجاهدین فقط به سود مردم ایران نیست. بلکه به سود قانون و عدالت در آمریکا و به سود صلح و امنیت جهان است. به همین دلیل امروز اغلب اعضای کنگره آمریکا از آن  حمایت می‌کنند. این فرصت بزرگی است تا ایالات متحده بتواند در کنار مردم ایران قرار بگیرد..
هموطنان، اشرف‌نشانها، یاران مقاومت،
اجتماع امروز شما در برابر مقر ملل متحد، صدای اشرف است که پرخروش و پرطنین به گوش جهان می‌رسد.
نام اشرف که بر زبان شما جاری است کلمه و رمز  آزادی و آزادی‌خواهی مردم ایران است.
۲۰ماه است که اشرف در محاصره است. اما از پس دیوارهای محاصره و از پس زوزه‌ها و جیغ‌های نفرت‌انگیز جاسوسان و دژخیمان اعزامی رژیم باز این شعله‌های آزادی است که از اشرف زبانه می‌کشد.
۲۰ماه است که اشرف در محاصره است. اما بیش از همیشه به قیام‌آفرینان راه و رسم ایستادگی می‌آموزد و هم‌چنان که مسعود رجوی گفت: نقدینه بزرگ ملت درمبارزه آزادیبخش با رژیم ولایت‌فقیه است.
با درود به همه اشرفی‌ها، به نام مردم و مقاومت ایران، خطاب به مجمع عمومی ملل متحد، به شورای امنیت و به کلیه دولت‌های عضو ملل متحد تأکید می‌کنم که:
۱. رژیم ایران را به‌خاطر احکام جنایتکارانه‌یی مثل سنگسار، شکنجه زندانین و اعدام به اتهام محارب  را به مثابه بدترین ناقض حقوق‌بشر در جهان امروز را محکوم کنید و با تشکیل یک دادگاه ویژه سران این رژیم را به خاطر جنایت علیه بشریت از جمله اعدام و قتل عام ۳۰هزار زندانی سیاسی محاکمه کنید.
۲. نمایندگان رژیم آخوندی که کرسی ایران را اشغال کرده‌اند، از سازمان ملل اخراج کنید و این کرسی را در اختیار مقاومت ایران که در شرایط کنونی مردم ایران را نمایندگی می‌کند قرار بدهید.
۳.  مسئولیت‌های خود را در قبال حفاظت مجاهدان اشرف را بر عهده بگیرید و با استقرار نیروهای امریکا و تیم ناظر سازمان ملل متحد از ادامه تشدید محاصره و سرکوب و توطئه و جنگ روانی علیه آنان جلوگیری کنید.
می‌خواهم در برابر مقر ملل متحد تکرار کنم:
مردم و مقاومت ایران خواهان استقرار نظامی دموکراتیک و کثرت گرا و جامعه‌یی پیشرفته و مدرن هستند.
مردم ایران برای تحقق رهایی و برابری زنان و مردان در همه شئونات کشور وبرای برپایی ایرانی صلح جو و عاری از سلاح‌های اتمی مبارزه می‌کنند.
ما می‌خواهیم طرحی نو دراندازیم و بنای ظلم و ستم آخوندی را با دوستی و برادری جایگزین کنیم .
ما و مردمان برای وصول به این آرمانهای والا از هیچ مبارزه یی دریغ نمی‌کنیم.
رژیم درهم شکسته ولایت‌فقیه در برابر امواج آزادی‌خواهی مردم ایران دوامی نمی‌آورد
آزادی در راه است و انقلاب دموکراتیک ایران پیروز می‌شود
سلام بر مردم ایران
سلام بر اشرف
سلام بر همه شما

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]