آبان-۰۱ ۱۳۹۰

پیام به تظاهرات هموطنان در مقابل کاخ سفید در واشنگتن

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام به تظاهرات هموطنان در مقابل کاخ سفید در واشنگتن

دوستان عزیز،
یاران اشرف، مدافعان صدیق آزادی و دمکراسی ایران!
به همه شما سلام می‌کنم. به اجتماع پرشور شما درود میفرستم و از همه شخصیت‌ها و نمایندگان آمریکا که در گردهمایی شما حضور یافته یا با آن اعلام همبستگی کردهاند، قدردانی میکنم.
اجتماع شما در حالی برگزار میشود که افشای طرح عملیات تروریستی آخوندها در واشنگتن سیاستی را رسوا کرده که با لیستگذاری مجاهدین عملاً در سرکوب مردم ایران شریک شد.
به‌همین دلیل اجتماع شما در این لحظه، صدای مردم ایران است که از وزارت خارجه آمریکا بازخواست می‌کند.
بازخواست میکند که چرا با یک نام‌گذاری نامشروع، مبارزه علیه بانک‌دار تروریسم را منحرف کردید؟ چرا با طولانی کردن غیرقانونی آن آخوندها را جری کردید؟ چرا قانون‌شکنی می‌کنید؟ و چرا عدالت را سر می‌برید؟ درباره وزارت خارجه آمریکا خوب است جملات آبراهام لینکلن را یادآوری کنیم که گفت:«شما می‌توانید برخی از مردم را همیشه و همه مردم را برخی از اوقات فریب دهید. اما، شما نمی‌توانید همه مردم را همیشه فریب دهید». ۱۴ سال پیش، نام‌گذاری مجاهدین بر پایه دروغ و فریب صورت گرفت و تا امروز بر پایه دروغ و فریب ادامه پیدا کرده است. در تمام این‌مدت، آخوندها با تمام قوا در حال تروریسم و کشتار بوده و هستند. اما هم‌زمان مقاومت ایران را به تروریسم و انواع جعلیات متهم کرده‌اند.
نگاه کنید به اسناد ویکیلیکس درمورد ملاقات مأموران وزارت اطلاعات با مقامهای سفارت آمریکا در لندن که موضوع آن انتقال افترائات دروغ و پرننگ و عار علیه مقاومت ایران از وزارت اطلاعات به سفارت آمریکاست.
نگاه کنید به اسناد خود وزارت خارجه که در ژوئن گذشته تحویل مجاهدین شد. برخی از آنها بی‌کم و کاست، دروغ‌هایی است که در یک هتل تحت کنترل وزارت اطلاعات در بغداد تولید شده و توسط مأموران معلومالحال، دست به دست به وزارت خارجه رسیده است. اگر ملاک، عدالت و قانون است، به گواهی احکام ۲۰دادگاه در اروپا و آمریکا، جای مجاهدین در این لیست نیست. اما اگر منظور، راضی کردن آخوندهاست، بدانید که تا تک‌تک اعضا و هواداران این مقاومت در برابر وزارت خارجه آمریکا به صلیب کشیده نشوند، ملاها راضی نخواهند شد. زیرا تا یک عضو و هوادار مقاومت در این جهان باقی است، آخوندها موجودیت رژیمشان را در خطر می‌بینند.

راستی این پندار بلاهتبار که گویا تعامل با این فاشیسم دینی، یک راه ‌حل است، چه فایده‌یی داشت؟ فایده‌اش این بود که آخوندها را به بمب رساندید و راه تروریزم آنها را هموار کردید. فایده‌اش این بود که دست آنها را در سرکوب مردم مظلوم ایران و حمله به اشرف باز کردید.
گفته وینستون چرچیل را خطاب به کسانی که با هیتلر مماشات کردند به یاد بیاورید. حالا شما نیز، هم به ننگ زانو زدن در برابر فاشیسم مذهبی تن دادید و هم اختاپوس تروریزم ولایت فقیه را دربرابر خود یافتید. حالا زمان آن است که از این مسیر به کلی اشتباه بازگردید.

هموطنان و دوستان عزیز!
ایالات متحده با اصرار غیرقانونی بر ادامه نام‌گذاری مجاهدین، راه تغییر در ایران را بسته و راه محاصره و فشار در اشرف را باز گذاشته است. چرا دولت دست‌نشانده آخوندها در عراق بر مواضع غیرقانونی خود اصرار میکند؟ زیرا به نامگذاری مجاهدین توسط وزارت خارجه آمریکا پشت‌گرم است.
دولت عراق با تحقیق بین‌المللی درباره جنایت ۱۹فروردین، با طرح پارلمان اروپا برای حفاظت مجاهدان اشرف و سپس انتقال آنها به کشور سوم، با بازدید هیأتهای کنگره آمریکا و پارلمان اروپا از اشرف و هم‌چنین با انتصاب نماینده ویژه اتحادیه اروپا مخالفت کرده و تازگی در کار کمیساریای پناهندگی اخلال می‌کند.

من ایالات متحده و ملل متحد و تمام دولت‌ها و مجامع بین‌المللی را فرا می‌خوانم که با این ضرب‌الاجل سرکوبگرانه مخالفت کنند و هرچه سریع‌تر تیم مانیتورینگ سازمان ملل را در اشرف مستقر سازد. آمریکا باید به مسئولیت خود درباره حفاظت ساکنان اشراف پاسخ دهد. آمریکا باید به‌توافقی که با تک‌تک ساکنان اشرف در مورد حفاظت آنها امضا کرد، پایبند باشد. نه این که با تأخیر در حذف این برچسب، در مقابل تلاشهای بین‌المللی برای اشرف کارشکنی کند.
به دولت آمریکا میگوییم به نمایندگان کنگره آمریکا گوش کن که در قطعنامه شماره ۶۰ خواهان خاتمه این لیستگذاری شدهاند. به ایالات متحده میگوییم به ایرانیان شجاعی گوش کن که دست‌کم ۲۳۰روز است در برابر وزارت خارجه تحصن کرده، از سوی مردم ایران فریاد می‌زنند که به‌این بی‌عدالتی پایان دهید.
از جانب مقاومت ایران از متحصنان دلیر، از این مدافعان پرشور و با ایمان اشرف قدردانی می‌کنم. به‌آنها می‌گویم راستی که شما در حال نوشتن تاریخ آزادی ایرانید. سرنوشت آینده ایران در رنج‌ها و پایداری شما ترسیم میشود. شما که در پشتیبانی از اشرفیان پایدار، صحنه جدیدی از مقاومت آفریده‌اید. کسانی که به کنار آمدن با دشمن مردم ایران تن دادند، امروز رسوا و سرافکنده‌اند.
این شمایید که روسفید و سربلندید و پیروزی محتوم از آن شماست.
سلام بر مردم ایران
سلام بر اشرف
سلام بر آزادی،
درود بر همه شما

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]