مرداد-۰۶ ۱۳۸۷

مصاحبه اختصاصی روزنامه اونیتا

Catégories // فعاليت‌ها // مصاحبه‌ها

مصاحبه اختصاصی روزنامه اونیتا

مریم رجوی: برچسب تروریسم علیه مجاهدین محصول سیاست شکست خورده مماشات با آخوندهاست

روزنامه ایتالیایی اونیتا در یک مصاحبه اختصاصی با مریم رجوی نوشت: مریم رجوی تأکید کرد که برچسب تروریسم علیه مجاهدین محصول سیاست شکست خورده مماشات با آخوندهاست که پس از انگلستان در سایر کشورها نیز فرو می‌ریزد.

 

دشمن شماره یک رژیم تهران مریم رجوی می گوید ایتالیا می‌تواند یک نقش مهم در حذف نام سازمان مجاهدین خلق ایران از لیست تروریستی داشته باشد، مبارزه مقاومت ایران کلید حل بزرگ‌ترین تهدید ملاهای امروز است نه فقط برای مردم ایران بلکه برای کل جهان.

خبرنگار اونیتا می پرسد: خانم رجوی، سازمان مجاهدین خلق ایران خواهان حذف نامش از لیست گروه های تروریستی می‌باشد و گروه زیادی از نمایندگان ایتالیا از این خواست حمایت کرده‌اند. ارزیابی شما چیست؟

مریم رجوی: نامگذاری تروریستی علیه مقاومت ایران از سوی کشورهای غربی به خواست ملاها و به عنوان راه حلی برای مذاکره صورت گرفت. اقدامی که از نظرحقوقی بی‌پایه و از نظرسیاسی یک حباب توخالی است، چرا که این یک خوش رقصی برای رژیم تهران و استراتژی مماشات است که البته شکست خورده است.

خبرنگار اونیتا: احمدی‌نژاد و حامیانش نسبت به دو سال پیش ضعیف تر به‌نظر می‌رسند جنگ بین جناه‌های مختلف رژیم وجود دارد، شما این مسئله را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

مریم رجوی: جنگ داخلی در رژیم آخوندی همیشه جریان داشته است. اما اکنون بحث در مورد حذف و جراحی کسانی است که جزء لاینفک این رژیم بوده‌اند این بدان معنی است که رژیم در نقطه‌یی بسیار ضعیف قرار گرفته و به یک‌پایگی کامل رسیده است.

مریم رجوی در پایان در پاسخ به سؤالی درمورد موقعیت بین‌المللی مقاومت ایران تصریح کرد: در بسیاری از کشورها از جمله ایتالیا و آمریکا نمایندگان پارلمان‌ها با بیانیه‌های خود از ما حمایت کرده‌اند.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]