انتخاب زبان: English | العربية | Français
۲۴ فروردین۱۳۹۸

مریم رجوی: امکانات سپاه و ارتش باید برای نجات سیلزدگان در اختیار مردم قرار گیرد

Categories // اطلاعیه‌ها

مریم رجوی: امکانات سپاه و ارتش باید برای نجات سیلزدگان در اختیار مردم قرار گیرد

جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ مردم و جوانان خشمگین در ملاشیه اهواز با شعارهای برو گمشو، اهواز آزاد باقی می‌ماند، نسبت به حضور پاسدار محمد رضا نقدی در این منطقه دست به تظاهرات زدند و او را وادار به ترک محل کردند. مردم هم‌چنین شعار میدادند «خوزستانو آب برده مسئولینو خواب برده». پاسدار محمد رضا نقدی معاون اجتماعی، فرهنگی سپاه پاسداران و سرکرده سابق بسیج و یکی از جنایتکارترین سرکردگان سپاه است.

غروب جمعه ۲۳ فروردین مردم شلنگ آباد اهواز در اعتراض به بی‌عملی رژیم در تأمین خدمات و امکانات به سیلزدگان و هم‌چنین باز کردن سیل بندها به سمت زمین‌های کشاورزی و خانه‌های مسکونی، دست به تظاهرات زدند.
بعدازظهر امروز مردم در عین دو (سیدکریم) غرب شهر اهواز در اعتراض به عدم هدایت آب به هورها و نبودن امکانات برای ساختن سیل بندها دست به تظاهرات زدند. آن‌ها شعار می‌دادند «این سرزمین شیرمردانی دارد که کسی نزدیک آن نخواهد شد» و آن‌ها «خواستند ما ذلیل شویم اما نشدیم».
تظاهرات مردم در اعتراض به رژیم آخوندی پس از تاریکی در برخی مناطق اهواز ادامه دارد.
مریم رجوی با درود به جوانان و مردم غیرتمند و بپاخاسته اهواز گفت رژیم باید بلادرنگ به خواسته‌های مردم اهواز گردن بگذارد. امکانات سپاه و ارتش و ادارات حکومتی، ماشین‌آلات مهندسی، قایق‌های نیروی دریایی، انبارهای تدارکات و آذوقه، پناهگاه‌ها و پادگان‌ها باید در اختیار مردم قرار گیرد تا برای جلوگیری از سیل، حفظ جان مردم، نجات سیلزدگان و اسکان موقت آن‌ها به کار گرفته شود.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۳ فروردین ۱۳۹۸(۱۲آوریل۲۰۱۹)

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

آخرین توییت