انتخاب زبان: English | العربية | Français
۱۳ آذر۱۳۹۷

دیدار هیأت پارلمانترهای آلبانی با مریم رجوی

Categories // دیدارها

دیدار هیأت پارلمانترهای آلبانی با مریم رجوی

عصر روز سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، هیاتی از پارلمان آلبانی، به ریاست آقای ادی پالوكا، نایب رئیس پارلمان، با مریم رجوی، در آلبانی ملاقات و دیدار كردند.

در این ملاقات هم‌چنین ۵تن از نمایندگان پارلمان آلبانی، آقایان ادموند اسپاهو، اندری هاسا و جِمال جونكشی، و خانم‌ها گریدا دوما و والنتینا دوكا، حضور داشتند.
ادی پالوكا، نایب رئیس پارلمان آلبانی، در این دیدار گفت نه تنها ما در پارلمان بلكه عموم مردم آلبانی از حضور مجاهدین در این جا خوشحال هستند. ادموند اسپاهو نماینده پارلمان گفت: شجاعت و اراده و پایداری شما یک نمونه تاریخی است و به‌همین خاطر حمایت‌های بین المللی از مقاومت شما هر روز زیادتر شده است.
گریدا دوما نماینده دیگر پارلمان آلبانی گفت: برای ما افتخار است كه به شما خوش آمد بگوییم، ما همه در آلبانی از حضور شما در اینجا حمایت می‌کنیم. به‌خاطر اینكه شما ارزش‌های آزادی و دموكراسی را نمایندگی می‌كنید. شما ارزش‌های اصیل انسانی در اسلام را احیا کرده و علیه اجبارات مذهبی بپاخاسته‌اید.
والنتینا دوكا، در این دیدار گفت: ما از شما به‌خاطر تمامی كارهایی كه برای آزادی ایران و به‌خصوص حقوق زنان كرده‌اید، متشكریم.
اندری هاسا، با اشاره به این که ما همیشه اخبار ایران و قیام‌ها را دنبال می‌كنیم، تأکید کرد: ما به‌طور فعال از جنبش شما حمایت می‌كنیم.
جمال جونكشی، نماینده دیگر پارلمان گفت: من و همكارانم از شما حمایت می‌كنیم و آرزو می‌كنیم كه در هدف نهایی‌تان كه آزادی ایران است پیروز شوید.
مریم رجوی ضمن خوشامدگویی به هیات پارلمان آلبانی و قدردانی از استقبال یک پارچه نمایندگان پارلمان آلبانی از حزب حاکم و احزاب اپوزیسیون از سازمان مجاهدین خلق ایران گفت: تظاهرات‌ها و اعتراضات اقشار مختلف مردم ایران ادامه داشته و گسترش پیدا می‌كند. با اینکه ایران كشور ثروتمندی است اما اكنون اكثر مردم ایران زیر خط فقر هستند. بیکاری و تورم و فساد بیداد می‌کند و مردم برای پایان دادن به این وضعیت و كسب آزادی مصمم هستند.
مریم رجوی ضمن تشكر از حمایت نمایندگان و رهبران پارلمان آلبانی، آرزو كرد كه به زودی با پیروزی مردم و مقاومت ایران، منطقه و جهان از شر جنگ افروزی و تروریسم آخوندها نجات یابد و فصل تازه‌یی در روابط ایران و آلبانی آغاز شود.

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

آخرین توییت