مهر-۱۶ ۱۳۹۱

پیام به‌مناسبت شهادت غلامحسین کامبیز اشرفی

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام به‌مناسبت شهادت غلامحسین کامبیز اشرفی

خواهران و برادران عزیز
مجاهد خلق غلامحسین کامبیز اشرفی (سلیمان) از میان ما پرکشید.
شهید و صدیق مجاهد و موحد.
انسانی پاک و یگانه و صمیمی که اکنون به جاودانه‌ فروغ‌های آزادی پیوسته است.
شهادت مجاهد خلق سلیمان را به خانواده محترم اشرفی و همه خانواده‌های دردمند تسلیت می‌گویم. به همه شما که از شهادت ناگهانی سلیمان، دل‌هایتان به‌درد آمده است تسلیت می‌گویم. و به خواهران و برادرانش در اشرف و لیبرتی که به‌خاطر از دست دادن‌ چنین گوهری متأثر شده‌اند تسلیت می‌گویم.

تحمل داغ و درد از دست دادن‌ سلیمان یا قهرمانانی که در ۱۹فروردین و شش و هفت مرداد به‌شهادت رسیدند بخشی از بهایی است که شما برای آزادی‌ مردم ایران می‌پردازید.
روزها و ماه‌ها و سال‌ها می‌گذرد همه چیز دگرگون می‌شود و از یادها می‌رود اما آنچه می‌ماند نیکی‌ها و صمیمیت‌‌ها، و فداکاری‌هاست.
از این نظر سلیمان و وارستگی و فروتنی او همیشه ماندگار و از یادنرفتنی است.
مجاهدی که عطر صفا و صمیمیتش صلابت و استحکامش، مایه‌گذاری و مجاهدتش دیگران را تحت تأثیر قرار می‌داد و هر جا که بود محبت و یکدلی برمی‌انگیخت.

گواهی می‌کنیم که از آغاز جوانی که به صفوف مجاهدین پیوست تا لحظه شهادت همه هستی‌اش را در مجاهدت و مبارزه برای آزادی‌ مردم ایران گذاشت.
گواهی می‌کنیم که واقعا گوهر بی‌بدیلی بود از آنها که همچون پاره‌یی از وجود مسعود رجوی در همه حال به تعهدات‌ آرمانی‌‌ خود و به ارزش‌های انقلاب درونی‌ مجاهدین مؤمن و وفادارند.
گواهی می‌کنیم که هیچگاه برای خود چیزی نخواست. یکسره د‌ر پی‌ تعهد بزرگ انقلاب و سازمانش بود و از مظاهر نسلی بود که خود را فدای انتخاب آزادانه مردم ایران کرده‌اند.

حالا سلیمان ‌‌در میان ما نیست. او نزد رضا و مهرداد رفت. نزد جاودانه ‌فروغ‌ها و همه آنها که مایه سرفرازی مجاهدین و مردم ایرانند.
بله، خوشا ملت ایران که چنین سرداران و فرزندانی دارد که در سیاه‌ترین شبهای تاریخ ایران، در هنگامی که سرکوب و دیکتاتوری همه جا را سیاه و سرد و سخت و خاموش کرده بود، جسارت قیام‌کردن، فریاد کشیدن، مبارزه کردن، قیمت دادن و ایستادگی و پایداری را نه تنها خودشان داشتند. بلکه آنرا ترویج کرده و گسترش دادند.
بله سلیمان به ظاهر نیست اما یادش و اثرش باقی است و همیشه ماندگار خواهد بود و ارزش‌هایی که در این مبارزه خلق کرد، الگویی برای همه خواهد شد.
درود و رحمت خدا بر او باد.

يَا أَيَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمئنه
ارْجعی إلَى رَبكْ رَاضیه مَّرْضیه

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]