اسفند-۲۳ ۱۳۹۱

پیام تسلیت به‌مناسبت درگذشت مجاهد صدیق منصور کوفه‌ای

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام تسلیت به‌مناسبت درگذشت مجاهد صدیق منصور کوفه‌ای

بعد از ظهر روز سه‌شنبه، ۲۲اسفند، مجاهد خلق منصور کوفه‌ای از ساکنان لیبرتی، در اثر عدم رسیدگی پزشکی، در کلینیک عراقی لیبرتی جان سپرد. منصور ۵۲ساله، که از دانشجویان دانشگاه تهران و از زندانیان سیاسی رژیم آخوندی در اوایل دهه ۶۰بود، با بیش از ۳۰سال سابقه مبارزاتی، به‌رغم شدت درد و رنج و عدم دسترسی به امکانات پزشکی، هیچگاه در مقابل بیماری تسلیم نشد. او که علاوه بر بیماری مانند سایر مجاهدان لیبرتی از آثار حمله موشکی اخیر نیز رنج می‌برد، از مدتی پیش دچار سرطان غدد لنفاوی شده بود، اما بیماری او در صورت معالجات و مراقبت‌های تخصصی قابل علاج یا دست کم قابل مهار بود. در آخرین ویزیت، پزشک عراقی با تشخیص عفونت ریه، او را تحت درمان قرار داده بود.
مریم رجوی، با درود به مجاهد صدیق منصور کوفه ای، به یاران مجاهد و به خانواده‌اش تسلیت گفت.

وی افزود: صدق و فدا و پاکبازی بی‌چشمداشت این مجاهد صدیق، ارزشی ماندگار و فروزان است که امروز راه رهایی مردم ما از ستم سیاه آخوندی را روشن می کند. راهی که تا آزادی میهن در مجاهدت همرزمان منصور در لیبرتی و اشرف و در خروش و ایستادگی یاران اشرف‌نشان، تا پیروزی و نیل به آزادی ایران ادامه دارد.
سلام بر او روزی که زاده شد، روزی که پای در راه مجاهدت برای رهایی خلق محبوبش گذاشت و روزی‌که در اوج افتخار و شرف به‌سوی جاودانه فروغ‌ها پرکشید.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]