مرداد-۲۵ ۱۳۸۸

پیام به مناسبت شهادت مجاهد خلق اصغر یعقوب‌پور

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام به مناسبت شهادت مجاهد خلق اصغر یعقوب‌پور

مجاهد قهرمان اصغر یعقوب‌پور، از مجروحان یورش جنایتکارانه‌یى که توسط نیروهاى تحت امر مالکى و بر اساس دستور خامنه‌‌‌اى صورت گرفت، پس از ۲۰روز نبرد با جراحت و درد و بیمارى به‌شهادت رسید و به عهد خود در پایدارى بر سر آزادى مردم ایران وفا کرد.

سلام‌هاى بى‌پایان بر این اشرفى‌ پاک و سرفراز که ۳۰سال از عمرش را در مبارزه تمام عیار علیه استبداد مذهبى سپرى کرد و چهار سال در شکنجه‌گاه‌هاى اوین و قزلحصار زندانى سیاسى رژیم خمینى بود.

به اشرفى‌هاى عزیزم، به ایرانیانى که در چهارگوشه جهان بهخاطر اشرف اعتصاب غذا کرده‌اند، به هموطنانم در داخل و خارج کشور و به مردم شهر زادگاهش و به‌خصوص خانواده محترم یعقوب‌پور تسلیت مى‌گویم و از خداى بزرگ براى مسعود رجوی که یکى دیگر از فرزندان آرمانیش را از دست داد شکیبایى و صبر مسألت مى‌کنم.

مجاهد خلق اصغر یعقوب‌پور سه‌شنبه شب ششم مرداد بر اثر ضربه سنگین مغزى و له‌شدگى توسط مهاجمان مزدور عراقى و نیز اصابت گلوله به ناحیه شکم و دستش به شدت مجروح شد. با وجود درخواست مکرر مقاومت ایران، نیروهاى آمریکایى در رساندن وى به بیمارستان دو روز تأخیر داشتند و در اثر این تأخیر حالش به‌وخامت گرایید.

جراحت‌هاى دل‌خراش او و شهادت مظلومانه‌اش سند دیگرى از ارتکاب جنایت علیه بشریت توسط نیروهاى اعزامى دولت مالکى است.

براى جلوگیرى از ادامه فاجعه، جامعه بین‌المللى، به‌ویژه آمریکا و اتحادیه اروپا و سازمان ملل را به اتخاذ تدابیر اضطرارى براى حفاظت از اشرف فرا مى‌خوانم.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]