• صفحه اول / رخدادها / مریم رجوی در مراسـم نيايش میلاد مسيح در كليسای سنت ژرمن دپره در پاریس
دی-۰۳ ۱۳۹۴

مریم رجوی در مراسـم نيايش میلاد مسيح در كليسای سنت ژرمن دپره در پاریس

Catégories // رخدادها // فعاليت‌ها

مریم رجوی در مراسـم نيايش میلاد مسيح در كليسای سنت ژرمن دپره در پاریس

سپس مراسم کریسمس در كلیسای سنت ژرمن دپره پاریس با نیایش‌ها، خواندن اشعار و سرودهای مذهبی و نواختن ارگ ادامه یافت. در این مراسم، مریم رجوی در برابر نماد تولد حضرت مسیح، كه به‌طور زیبایی تزیین شده بود سبد گلی اهدا كرد. وی ضمن بازدید از كلیسا در مقابل مجسمه های قدیمی و زیبای مریم عذرا(ع) گل اهداء نمود و شمع روشن كرد.

كشیش كلیسا در موعظه خود ضمن خیر مقدم به حضار گفت كه امشب در میان ما خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت ایران لطف كرده و شركت نموده‌اند. وی هم‌چنین برای همه مسلمانان كه قربانی افراط گرایی هستند دعا كرد و میلاد حضرت مسیح را به فارسی خطاب به میهمانان مقاومت ایران تبریك گفت.
مریم رجوی ضمن تهنیت میلاد مسیح گفت: من برای دعا در پیشگاه مسیح(ع) به اینجا آمده‌ام. دعا برای نجات مردم سركوب شده ام در ایران. دعا برای نجات برای مردم خاورمیانه از چنگال استبداد و افراطی‌گری تحت نام اسلام. و برای شما پیام ایرانیان و مسلمانان و به خصوص پیام زنان و مردانی را كه در لیبرتی پایداری می‌كنند، به‌همراه آورده‌ام.

وی گفت: در نخستین عید پس از جان باختن شمار كثیری از مردم پاریس در حمله تروریستی ۱۳ نوامبر، آرامش روح آنان و تسلی خانواده‌هایشان را از خدای بزرگ مسألت می‌كنم و به‌عنوان یك زن مسلمان تأكید می‌كنم كه روح اسلام از خشونت و تروریسمی كه به نام خدا صورت گرفته بیزار است.
بنیادگرایان اسلامی و در رأس همه آخوندهای حاكم بر ایران، هم دشمن مسیح و پیام او و هم دشمن محمد و اسلامند. حال آن كه اسلام مبشر رحمت و آزادی است و برادری با پیروان سایر ادیان را ترویج می‌كند.
مریم رجوی افزود: پیام مسیح، پیام رهایی و یگانگی و مقاومت تمام عیار علیه ستم و دجالیت است و مقاومت ما نیز در همین امتداد است.
مریم رجوی هم‌چنین از مسیحیان خواست كه برای آزادی و پیروزی مردم تحت ستم ایران و زندانیان سیاسی ایران دعا كنند.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]