مهر-۰۴ ۱۴۰۲

ديدار مریم رجوی با دورين روكماكر، نماينده پارلمان اروپا

Catégories // آخرین خبرها // دیدارها // فعاليت‌ها

ديدار مریم رجوی با دورين روكماكر، نماينده پارلمان اروپا

روز دوشنبه سوم مهرماه خانم دورين روكماكر، نماينده پارلمان اروپا از هلند و سناتور پيشين اين كشور با مريم رجوی ديدار و گفتگو كرد.
خانم روكماكر ضمن تشكر از اين ديدار گفت فعاليت‌های كانون‌های شورشی در داخل ايران به‌ويژه زنان و دختران جوانی كه به‌‌رغم همه خطرات به صفوف مقاومت پيوسته‌اند، بسيار انگيزاننده است.
وی خطاب به مریم رجوی گفت شما نه تنها يک منبع الهام و انگيزش در برابر ديكتاتوری و زن‌ستيزی برای زنان ايران، بلكه برای همه ما در جهان هستيد.
خانم روكماكر افزود در ايران رژيم ترور و اعدام حاكم است اما متاسفانه اطلاعات شخصيت‌های سياسی و پارلمانترها از واقعيت‌های رژيم ايران و هم‌چنین در مردم و مقاومت ايران، بسيار ناقص و تحت تأثير جنجال‌های تبليغاتی آغشته به مصالح سياسی و اقتصادی طرف‌های مختلف است. رژيم ايران و لابی هايش تلاش می‌كنند با پخش اطلاعات دروغ تصوير غلطی ارائه كنند. برخی سياستمداران نيز به‌ دليل نا آگاهی يا منافع اقتصادی و ملاحظات سياسی از اين اطلاعات و تصوير دروغين دنباله‌روی می‌كنند. وظيفه ما به ‌عنوان نمايندگان مردم اين است كه به ‌نحوی خستگی‌ناپذير در جهت اطلاع‌رسانی درست كار كنيم. وی افزود وقتی ما در مقابل عوامل رسمی و غير‌رسمی رژيم می‌ايستيم آن‌ها وادار به عقب نشينی می‌شوند.
مریم رجوی با قدردانی از تلاش‌ها و درک عميق خانم روكماكر گفت: نخستين واقعيت در مورد رژيم ايران اين است كه نسبت به سال گذشته بسيار ضعيف‌تر شده و دلايلی كه باعث شكل‌گيری قيام ۱۴۰۱ شد، نه تنها از بين نرفته بلكه تشديد شده است.
اين رژيم تنها با سركوب و ايجاد رعب و وحشت حكومت می‌كند. در همين حال سياست مماشات، به رژيم سردمدار اعدام و تروريسم و قتل‌عام، سوخت می‌رساند.
وی افزود: با اين حال اين رژيم هيچ آينده‌یی ندارد و سرمايه‌گذاری بر روی آن محكوم به ‌شكست است.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]