خرداد-۲۳ ۱۴۰۳

دیدار مریم رجوی با امیل بلسیگ رئیس گروه نمایندگان پیشین مجلس ملی فرانسه

Catégories // آخرین خبرها // دیدارها // فعاليت‌ها

دیدار مریم رجوی با امیل بلسیگ رئیس گروه نمایندگان پیشین مجلس ملی فرانسه

روز چهارشنبه ۲۳خرداد، به‌دنبال اعلام حمایت ۲۰۰تن از نمایندگان مجلس فرانسه، آقای امیل بلسیگ، رئیس گروه نمایندگان پیشین مجلس ملی فرانسه، با مریم رجوی دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار مریم رجوی، ضمن قدردانی از حمایت دیرپای آقای امیل بلسیگ و قانونگذاران فرانسوی از مقاومت ایران به تشریح وضعیت رژیم آخوندی بعد از ضربه استراتژیک مرگ رئیسی که ارکان رژیم را به لرزه انداخته، پرداخت و گفت: دستگاهی که خامنه‌ای از ریاست جمهوری جلاد ۶۷ چیده بود، فرو ریخت و بحران‌های رژیم را هر چه بیشتر تشدید کرد. خامنه ای برای برون رفت از این بحران به سرکوب و جنگ افروزی و انقباض هرچه بیشتر روی آورده است. سلاخی کاندیداهای ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان از یک سو و جنگ و جدال و تشتت نزدیک‌ترین مهره‌های خامنه‌ای و کاندیداهای نمایش انتخابات از سوی دیگر، از علائم بحران کنونی رژیم است.
آقای امیل بلسیگ ضمن تشکر از فرصت این دیدار با اشاره به بیانیه ۲۰۰نماینده مجلس فرانسه در حمایت از مقاومت ایران گفت: مقاومت شما با تاریخچه درخشان و برنامه پیشرو، به‌راستی شایسته حمایت هر انسان آزادی‌خواهی است. وی گفت: مجاهدین و شورای ملی مقاومت هماورد اصلی رژیم آخوندی هستند و به همین دلیل رژیم، این چنین دیوانه‌وار به شیطان‌سازی و سوءاستفاده از مطبوعات و به‌کار گرفتن برخی خبرنگاران از جمله در فرانسه برای ضربه زدن به شما با هزینه‌های هنگفت می‌پردازد. اما تجربه نشان داده است که مقاومت شما به‌دلیل پایگاه گسترده مردمی و استقلال سیاسی همواره این توطئه‌ها را خنثی کرده و سربلندبیرون آمده است.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]