دی-۲۸ ۱۳۹۰

پیام تسلیت درگذشت مادر مجاهد مرضیه محمد نیا

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام تسلیت درگذشت مادر مجاهد مرضیه محمد نیا

با نهایت اندوه و تاسف از خبر درگذشت مادر مجاهد مرضیه محمد نیا (زرکش) مادر شهید بزرگوار مجاهد، جاودانه فروغ سرفراز راه آزادی، علی زرکش، به‌خاطر حمله قلبی و بعد از سال‌ها مبارزه با بیماری در مشهد مطلع شدم.

به روح پرفتوحش درود می‌فرستم و برای این مادر مجاهد، رحمت حق و علو درجات طلب می‌کنم. مادر بزرگوار ما، امروز با فرزندان شهیدش، مجاهدان والامقام ،علی زرکش و مهین رضایی و نیز داماد و نوه مجاهدش، شهیدان گرانقدر حسن و محسن صفاران محشور است.
مادر زرکش نمونه‌یی از مادران فداکار مجاهد بود که نه تنها نسلی از مجاهدان پیشتاز آزادی را برای شرکت در بزرگترین مبارزه رهایی بخش تاریخ ایران تربیت کردند، بلکه خود صفحات زرینی را در این مبارزه رقم زدند.

 

مادر عزیزمان، از زمان رژیم سابق، با حضور در تجمعات و فعالیت‌های خانواده‌های زندانیان سیاسی، همواره پشتیبان فرزندان مجاهد خود بود. او در سال‌های سیاه رژیم پلید آخوندی، داغ شهادت و دوری فرزندانش را صبورانه تحمل کرد اما هرگز از یاری و هواداری و پشتیبانی فرزندان مجاهدش دست برنداشت.
درگذشت این مادر گرامی را به خواهر مجاهدم فروغ زرکش و خانواده‌های محمد نیا، صفاران، زرکش، زائریان، رضایی، باقرزاده، اخلاقی، عباس زاده، شیرمحمدی، حلوایی و تمامی اعضای خانواده بزرگ مقاومت تسلیت می‌گویم و برای همگان صبر و شکیبایی آرزو می‌کنم.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]