مرداد-۰۴ ۱۳۸۹

پیام به مناسبت همیاری ملی با سیمای آزادی

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام به مناسبت همیاری ملی با سیمای آزادی

هموطنان عزیز
خواهران، برادران، فرزندان عزیزم
زنان و مردان و دختران و پسران شجاع ایران زمین

در ۵ شبانه روز گذشته، در قیام گلریزان شما برای سیمای آزادی که به گفته خودتان صدای مردم تحت ستم ایران است،آتشفشانی دیدم که گدازه‌های آن عشق بود و عاطفه ، شور بود وشوق برای پرداخت ، سبقت گرفتن بود برای ایثار، و انتخاب‌های پی در پی بود برای اهدای همه چیز. چه شگفت انگیز ، چه زیبا و چه غرور آفرین و راستی که شما ، با حمایت از سیمای آزادی که متعلق به همه شماست، اراده فرزندان ایران زمین برای سرنگونی رژیم ولایت‌فقیه و تحقق آزادی و حاکمیت مردم را ابراز کردید. کما‌این‌که استقلال و ریشه داری و آرمان‌خواهی مقاومت مردم ایران را به اثبات رساندید. درود و افتخار بر شما و عزم‌تان که در کوران بسی اشک ها و لبخندها ، آفریننده این تابلوی زیبا و جاودانه بودید.

کهکشانی از زنان و مردان و جوانان و نوجوانانی که سر از پا نشناخته در گلریزان همیاری با سیمای آزادی شرکت کردند، و فراتر از کمک‌های مادی ارزشمند خود، با بیان احساسات خود، همبستگی ملی در حمایت از قیام‌های سراسری و پشتیبانی از اشرف قهرمان، کانون استراتژیکی نبرد علیه فاشیسم دینی حاکم بر ایران را به نمایش گذاشتند.

شما به‌دنبال کارزار های فشرده و سنگین اشرف در ماه‌های گذشته و فوران حمایت از فرزندان رشید مردم ایران در سطح جهانی و اکثریت‌های پارلمانی و عراق، به‌دنبال اجتماع عظیم ایرانیان در تاورنی در حمایت از اشرف و قیام مردم ایران وبه‌دنبال پیروزی سازمان مجاهدین خلق ایران در دادگاه استیناف واشنگتن، با این گلریزان بزرگ، لرزه سرنگونی آخوندهای حاکم را مجسم کردید، چرا که نشان دادید که آماده‌اید سنگین‌ترین قیمت را برای آزادی میهن و خلق در زنجیرمان بپردازید.

شما به‌درستی گفتید، این نه تنها گلریزان برای دوستان بلکه آتش ریزان علیه دشمن خدا و خلق و آتش باران بیت العنکبوت است، یک رفراندم سراسری علیه آخوندهای دین فروش و یک حماسه میهنی است. این گلریزان بدون شک امتداد همان قیامی است که یک‌سال است سراپای رژیم آخوندی را به لرزه انداخته و امتداد پایداری اشرفیان قهرمان به‌ویژه از فروغ ایران به این سوست.

من به شما، به همه شما و به پایداری و عواطف بی شائبه‌تان و به این همه فداکاری عظیم افتخار می‌کنم و در مقابل این همه از خودگذشتگی و این همه عشق و عاطفه که نثار کردید، سر تعظیم فرود می‌آورم. در مقابل آن جوان تهرانی که پس از مدت‌ها بیکاری اولین در آمد خود را مشتاقانه هدیه می‌کند، نوجوانانی که همه اندوخته های خود را اهدا می‌کنند، پناهندگان محرومی که بخشی از ماهانه اندک خود را تقدیم می‌کنند، هموطنی که خانه مسکونی خود را در طبق اخلاص می‌گذارد، یا زنان و مردانی که عزیزترین یادگارهای زندگی شان را در کمال شعف و برانگیختگی تقدیم می‌کنند و حتی کودکان ۴ ساله تا ۹ ساله با صفا و صمیمیت کودکانه همه موجودی قلک و یا عیدی خود را نثار می‌کنند.
به‌خصوص به مردان و زنانی درود می‌فرستم که از ایران تحت اشغال آخوندها، به‌رغم اینکه هر لحظه ممکن است دستگیر و روانه شکنجه گاه‌ها شوند، روزها و ساعت‌ها برای تماس با سیمای آزادی وقت گذاشتند، تا کمک‌های خود را تقدیم کنند. و سلام به زندانیان سیاسی که در سخت ترین شرایط پول غذای خود را به همیاری با سیمای آزادی اختصاص دادند …
اقشار گوناگون مردم ایران که در این پنج روزه در جنبش همیاری با سیمای آزادی صدای مقاومت مردمی در مقابل فاشیسم دینی مشارکت کردند تصویر واضحی از پایگاه این مقاومت در جامعه ایران را آشکار کرد. و این همه, سند درخشان دیگری از استقلال مقاومت مردم ایران را به همگان عرضه کرد.

از این نظر, جنبش همیاری تمام یاوه‌ها و افترائات رژیم آخوندی علیه مقاومت ایران را یک جا باطل کرد.
و این جنبشی است که در آن بالاترین فضیلت‌های انسانی که نثار بی‌دریغ عاطفه‌ها و محبت‌ها بود، بارز شد و راستی که این بالاترین دارایی و ثروت مردم ایران و جنبش مقاومت آنهاست. اما تا آنجا که به رژیم ضد بشری بر می‌گردد در یک کلام باید گفت: بیچاره شب پرستان، مرتجعان آزادی ستیز، براستی با این مردم به‌پا خاسته، با این جوانان مصمم، با این زنان و مردان فداکار با مردمی که برای آزادی مردم‌شان حاضرند از همه چیز خود بگذرند چه می‌کنند؟
راستی نثار این‌همه عاطفه و شور و شوق و عشق بیدریغ ، نشان از چه دارد و سرشت آن چیست؟ من در این قیام و جنبش گلریزان ، دو جبهه و دو ایدئولوژی و دو نسل متفاوت را دیدم که در برابر هم صف آرائی کرده اند. یکی نسل مسعود رجوی با اندیشه پرداخت به هرقیمت و تا هرکجا و از همه چیز برای آزادی خلق و میهنش در آن سو خمینی و اعوان و انصارش که تنها هدف‌شان حفظ سلطه شوم و ننگین خود به قیمت شکنجه و کشتار و چپاول و غارت مردم و به تباهی کشیدن حرث و نسل مردم ایران است. راستی که چه دره عظیمی ، یکی سر به آسمان ها می‌ساید و دیگری در حضیض انحطاط ضد انسانی. با همه دنائت‌ها و پستی ها وپلشتی های آن. فرومی‌رود و قطعا هر ناظری می‌تواند نتیجه بگیرد که پایان این نبرد به سود کدام طرف خواهد بود!

تا آن جا که به طرف حساب‌ها و قدرت‌های خارجی بر می‌گردد باید گفت تلاش برای نجات این رژیم از سرنگونی محتوم بیهود است به خواست و اراده مردم ایران احترام بگذارید.
و تا آن‌جا که به اشرفی‌ها و همه اجزاء مقاومت ایران بر می‌گردد، این همه محبت‌ها و کمک‌ها، این دریای زلال عواطف انسانی و این جنبش همبستگی و همدلی، احساس مسئولیت و تعهد پذیری صد برابر را در قبال آرمان آزادی مردم ایران ایجاب می‌کند.
گلریزان همیاری گواهی بر این حقیقت است که «بهار آزادی ایران با خود ما، در خود ما و توسط خود ما محقق می‌شود و هرگز ‌رایگان به‌دست نمی‌آید. اگر بخواهیم، می‌توان و باید آن را به‌دست آورد…»
سلام بر مردم ایران
سلام بر آزادی.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]