آذر-۰۵ ۱۳۸۹

پیام ویدئویی به اجلاس پارلمانی در محل مجلس اعیان انگلستان

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام ویدئویی به اجلاس پارلمانی در محل مجلس اعیان انگلستان

نمایندگان محترم مجلس عوام و اعیان انگلستان
به همه شما بخاطر تلاش هایتان در دفاع از مردم ایران و به‌ویژه ساکنان اشرف درود می‌فرستم.
اشرف امروز تحت شدیدترین فشارها قرار دارد. محدودیت‌های غیرانسانی به‌مدت دو سال است بر کمپ اعمال شده. اذیت و آزار روزمره توسط نیروهای عراقی از جمله ضرب و شتم ساکنان افزایش یافته است. از زمانی که نیروهای آمریکایی اشرف را ترک کرده اند ۷۰ مورد اذیت و آزار ساکنان به ثبت رسیده است. در سه مورد براثر حملات نیروهای عراقی ۲۹ تن از ساکنان مجروح شدند. یک شکنجه روانی مستمر و تهدید به حمله و نابودی اشرف ۹ ماه است ادامه دارد. عوامل رژیم ملاها با همکاری نیروهای عراقی ۱۱۴ بلند گو نصب کرده‌اند و ساکنان را تهدیده کرده و می‌گویند اشرف را نابود می‌کنند. آن‌ها هر گونه آسایش را از ساکنان اشرف سلب کرده‌اند. شماری از این بلندگو ها در مجاورت بیمارستان اشرف قراردارد به‌طوری‌که هیچ یک از بیماران امکان استراحت حتی در شب را هم ندارند. بیماران از دسترسی به معالجه‌های ضروری محروم هستند. برخی ازبیماران به‌دلیل عدم دسترسی به پزشک متخصص و یا بیمارستان دچار ضایعات جبران ناپذیر شده‌اند.

من همه شما را برای نجات جان بیماران اشرف فرا می‌خوانم. سازمان های مدافع حقوق‌بشر را به بسیج افکار عمومی فرا بخوانید. از دولت انگلستان خواستار اقدامات عملی برای فراهم کردن تسهیلات لازم پزشکی برای بیماران اشرف شوید.هر نوع ابتکار و اقدام سازمانیافته در این‌رابطه شایان تقدیر است.

اشرف حامل پیام پایداری، اتحاد در مقابل سختی و مقاومت برای کسب آزادی است. اعضای مجاهدین در اشرف دارند بهای سنگینی برای آزادی مردم‌شان می‌پردازند.
قدرت اشرف در پیام آن نهفته است که آن‌را به منبع انگیزش برای مردم ایران و به‌ویژه جوانان تبدیل نموده است. ملاها تلاش می‌کنند به هر شکل که شده اشرف را نابود سازند. غافل از آنکه پیام اشرف نابود شدنی نیست.
بنابراین، دفاع شما از اشرف، علاوه بر وجوه انسانی بسیار ارزشمند آن، دفاع از مقاومت مردم ایران برای آزادی است. دفاع از یک سیاست درست در قبال فاشیسم مذهبی حاکم‌بر ایران است.

تجربه نشان داده است که این رژیم نه می‌خواهد و نه می‌تواند رفتارش را تغییر دهد. بنابراین، تنها راه، تغییر دمکراتیک در ایران است. نیروی این تغییر مقاومت ایران است. زمان آن رسیده است که دولت انگلستان در کنار خواسته مردم ایران برای تغییر قرار گیرد.
من هم‌چنین دولت انگلستان را به ایفای یک نقش فعال در قبال حفاظت اشرف فرا می‌خوانم.
دولت انگلیس به‌دلیل نقش آن در نیروهای ائـتلاف، به‌همراه آمریکا بطور خاص موظف است که اقدامات لازم برای تضمین حفاظت ساکنان اشرف را بعمل بیاورد. یک‌بار دیگر از تلاش‌های شما در حمایت از مقاومت ایران تشکر می‌کنم.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]