شهریور-۰۴ ۱۳۸۸

پیام تقدیر از هموطنان در هفته همبستگی با زنان اشرف

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام تقدیر از هموطنان در هفته همبستگی با زنان اشرف

در پی برگزاری هفته همبستگی با زنان اشرف، رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران خانم مریم رجوی به همه زنان و مردان شریفی که با شرکت در فعالیت‌های گسترده این هفته به دفاع از زنان ایران و هزار زن قهرمان اشرف برخاستند، درود فرستاد و شکل‌گیری این همبستگی جهانی را دستاورد چشمگیری برای تمام زنان ایران در مبارزه علیه رژیم ولایت‌فقیه توصیف کرد.

خانم رجوی با اشاره به بیش از ۶۰۰‌حرکت سیاسی اجتماعی و بین‌المللی که در همین مدت کوتاه توسط زنان ایرانی و خواهران‌شان در کشورهای اروپا، آمریکا، کانادا و استرالیا صورت گرفته، خطاب به آن‌ها گفت:
کوشش‌های ارزنده شما، راهپیمایی‌ها، شب‌زنده‌داری‌ها، تشکیل جلسات ، برافروختن شمع و گل‌افشانی به یاد اشرفی‌ها، فعالیت‌های سیاسی و حقوقی و برانگیختن همبستگی شهروندان سایر کشورها حقیقتاً افتخار آمیز است.
شما به دیکتاتوری زن‌ستیز حاکم و دست نشاندگانش در عراق قاطعانه پیام دادید که جنایت‌ها و سرکوب‌گری‌هایشان جز آن که مبارزه و ایستادگی هر چه گسترده زنان ایران را شعله‌ور کند، برایشان سودی نخواهد داشت.

و شما به زنان ایران که شجاعانه در قیام‌های سراسری شرکت می‌کنند، پیام دل‌گرمی و امید دادید.
زنان ایران به داشتن خواهرانی مثل شما به خود می‌بالند.
و راستی که خواهری و همبستگی شما چه سلاح نیرومندی در مقاومت علیه فاشیسم مذهبی است.
خانم رجوی خاطرنشان کرد که زنان اشرف که دست‌کم ۲۰۰‌تن از آنان از زندانیان سیاسی سابقند، هدف کینه‌توزی طولانی مدت آخوندها بوده و هستند.

آن‌ها با هدایت پایداری پرشکوه هفت سال گذشته الگوی درخشانی از مبارزه و پایداری برای زنان و جوانان ایران خلق کردند.
در جریان حمله سبعانه نیروهای تحت امر مالکی با مقاومتی فداکارانه و با تشکیل سپر انسانی برای حفاظت از برادران‌شان، از افزایش شمار شهیدان و مجروحان جلوگیری کردند. به‌خصوص باید از دختران جوانم در اشرف یاد کنم که روحیه و اراده و ایمان‌شان جهانی را تحت تأثیر قرار داده است.
راستی که آن‌ها سرمایه بی‌نظیری برای آزادی مردم ایرانند و در مقابل دیکتاتوری آخوندها که به نابودی اشرف و هزار زن پیشتاز آن برخاسته. دفاع از آنان دفاع از حیثیت تمام مردم ایران است.
رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت در پایان دیگر مجامع جهانی مدافع حقوق زنان و حقوق‌بشر را به در پیش گرفتن اقدام‌های فوری برای حمایت از زنان اشرف فراخواند.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]