فروردین-۲۰ ۱۳۹۰

سلام به پایداری سرخ‌فام اشرف

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

سلام به پایداری سرخ‌فام اشرف

در پی جنایت هولناک و ضدبشری مالکی در اشرف که به‌دستور سردمدار فاشیسم مذهبی حاکم بر ایران صورت گرفت، مریم رجوی طی پیامی گفت:

با درود به روان‌های پاک و پرفتوح زنان گردآفرید و قهرمانان سرفرازی که در اشرف به‌شهادت رسیدند.
و تسلیت و تهنیت به مسعود رجوی.
به‌راستی که این شهیدان، فدیه‌های خجسته و سرخ‌فام مسعود رجوی برای آزادی مردم ایران و مردم این منطقه از جهان و بشریت معاصر از جاهلیت و ارتجاع و بنیادگرایی که تحت نام اسلام عرضه می‌شود، می‌باشند.
بهار گلگون اشرف که با ۳۳لاله آزادی، جهانی را مسحور خود کرده است، مقدم بهاران آزادی است که بی‌تردید در ایران‌زمین شکوفا خواهد شد.
فروغ اشرف، جان‌مایه و نیروی انگیزاننده بسا قیام‌هاست که در شهرهای ایران شعله‌ور خواهد شد.
سلام بر شهیدان، سلام بر مجروحان و سلام بر پایداری‌کنندگان که نام اشرف را به کلمه پاک‌باختگی و وفا و ایمان و مقاومت به‌هر قیمت برای آزادی تبدیل کردند.

این خون‌های پاک و جوشان هرگز آرام نخواهد‌ گرفت و رژیم آخوندی را در سال سرنوشت در بحران سرنگونی غرقه می‌کند.
کثرت مجروحان به‌علت به‌کارگیری روش‌های ضدبشری از سوی گردان‌های مالکی ، با همان شیوه گردان‌های قذافی و نیز عدم دسترسی به درمان سریع باعث شد که در روز گذشته ساعت به ساعت بر شمار شهیدان افزوده شود. به‌نحوی که تا ساعت ۲۴جمعه شب ۱۹فروردین شمار شهیدان به ۳۳نفر رسید.

بنا به آخرین گزارش‌ها، بیش از ۳۰۰مجاهد خلق مجروح شدند که لااقل ۱۷۸تن از آنان هدف اصابت تیر مستقیم قرار گرفته‌اند. علاوه براین ۱۸تن از مجروحان توسط مهاجمان جنایتکار به گروگان گرفته شده‌اند.
این در حالی است که وضعیت خطیر مجروحان هم‌چنان ادامه دارد و عده‌یی از آن‌ها هنوز در حالت اغما یا وضعیت وخیم بسر می‌برند. در حقیقت، دولت عراق با تنگ کردن حلقه محاصره اشرف، سیاست ضدبشری تمام‌کش کردن مجروحان را به ‌اجرا گذاشته است.
از سازمان ملل و نیروهای امریکایی می‌خواهم لااقل به معالجه و درمان مجروحانی که احتیاج به رسیدگی فوری پزشکی دارند اقدام کنند، موانعی را که مالکی برای ورود به اشرف و مشاهده صحنه و اطلاع از وقایع برقرار کرده است کنار بزنند و گزارش کامل و دقیق وقایع جمعه خونین اشرف را برای اطلاع افکار عمومی منتشر کنند.

هم‌چنین از شورای امنیت ملل متحد خواستار یک تحقیق جامع برای بررسی آدم‌کشی شقاوت بار مالکی، دیکتاتور عراق جدید، در اشرف هستم و از هموطنانمان در سراسر جهان می‌خواهم برای رسیدگی فوری به مجروحان، آزادی هرچه سریعتر گروگان‌ها، باز کردن درب اشرف برای هیئت‌های بین‌المللی تحقیق، و لغو محاصره ضد انسانی به‌پا خیزند.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]