• صفحه اول / پیام‌ها / مریم رجوی: تلاش خامنه‌ای منفورترین دیکتاتور عالم برای سوء استفاده از حمله به کشیتهای امداد رسانی به فلسطینان
خرداد-۱۲ ۱۳۸۹

مریم رجوی: تلاش خامنه‌ای منفورترین دیکتاتور عالم برای سوء استفاده از حمله به کشیتهای امداد رسانی به فلسطینان

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

مریم رجوی: تلاش خامنه‌ای منفورترین دیکتاتور عالم برای سوء استفاده از حمله به کشیتهای امداد رسانی به فلسطینان

در یک بهره برداری دجالگرانه ازحمله به کشیتهای امدادرسانی به غزه، خامنه ای ولی فقیه فاشیسم مذهبی حاکم برایران، طی پیامی در روزگذشته، این حمله را چهره ی جدید و خشن تری از فاشیزم توصیف کرد که «که این بار از سوی دولتهای مدعی آزادی و حقوق بشر حمایت و کمک میشود».

خامنه ای که تلاش میکرد از این فاجعه سوخت تازه یی برای صدور بحران و تروریسم وتفرقه در جنبش فلسطین و در منطقه فراهم کند، دجالاگرانه دراظهاراتش سنگ «حقوق بشر» فلسطینان و «محاصره غذایی و دارویی غزه» را به سینه زد و همزمان چماقدارانش را به سنگ پرانی به دفترملل ملل متحد درتهران فرستاد.

رئیس جمهور برگزیده مقاومت، مریم رجوی، اظهارات شیادانه خامنه‌ای را تلاش رسوای منفورترین دیکتاتور عالم و رکوردار اعدام و مجازاتهای ضد انسانی درجهان، برای سوء استفاده از حمله به کشیتهای امداد رسانی به فلسطینان توصیف کرد. مریم رجوی گفت: خامنه ای از این حادثه برای انحراف افکار عمومی از اعدامهای روزمره درایران برای جلوگیری از اعتراضهای ضد حکومتی سوء استفاده میکند و درحالی برای محاصره غزه دل میسوزاند که خودش در همدستی با نوری مالکی، یکسال است به محاصره غذایی و دارویی و پزشکی مجاهدان اشرف پرداخته و با زرهی و مسلسل و تیغ و تبر علیه غیرنظامیان محصور و حفاظت شده تحت کنوانسیونهای بین المللی، دست زده است.
مردم ایران و جهانیان از یاد نبرده اند که حملات وحشیانه ششم وهفتم مرداد به مجاهدان بی سلاح اشرف، ۱۱شهید ، ۱۳۰ نقض عضو و ۳۷۰ مجروح و بیش از ۱۰۰۰ مصدوم و ۳۶ گروگان با شکنجه های وحشتناک بجای گذاشت و تنها پس از سه حکم دادگاه مبنی بر آزادی آنها و ۷۲روز اعتصاب غذا تر و خشک مجبور شد آنها را آزاد کند.

مریم رجوی افزود: برای خامنه ای قاتل، دستآویز جستن از حمله به کشتیهای امدارسانی که ما آن را بلادرنگ محکوم کردیم، کمال وقاحت و بی حیایی است. اگر ولی فقیه ارتجاع راست میگوید اجازه بدهد مردم ایران هم مانند سایر کشورها در حمایت از مردم فلسطین به رهبری پرزیدنت محمود عباس تظاهرات کنند. تظاهراتی که طبعاً با محکوم کردن جنایتهای ولی فقیه ارتجاع ودولت گماشته هزار تیر او و با شعارهای مرگ بر اصل ولایت فقیه و « مرگ بر دیکتاتور و فاشیسم دینی» همراه خواهد بود.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]