• صفحه اول / برگزيده / ”استفاده ابزاری“ از موضوع فلسطين رسم شناخته ‌شده این رژيم فریبکار است
مهر-۲۱ ۱۴۰۲

”استفاده ابزاری“ از موضوع فلسطين رسم شناخته ‌شده این رژيم فریبکار است

Catégories // برگزيده // فعاليت‌ها

”استفاده ابزاری“ از موضوع فلسطين رسم شناخته ‌شده این رژيم فریبکار است

جهان باید در برابر جنگ افروزی آخوندها بایستد.”استفاده ابزاری“ از موضوع فلسطين رسم شناخته ‌شده این رژيم فریبکار است.
امروز خامنه‌ای و رئيسی می‌خواهند قيام و جنگ مردم ايران با فاشيسم دينی را به جنگ مسلمان و يهودی تبديل كنند. آن‌ها به دنبال سپر و سرپوشی برای مهار كردن قيام و بقای رژيم‌شان هستند. سیاست صحیح، ایستادن در مقابل رژیم آخوندی، بانی اصلی تروریسم و جنگ‌افروزی است.
جنگ ۸ساله با عراق با شعار «فتح قدس از طريق كربلا» صورت گرفت و در طرف ايران يک ميليون كشته و ۲ميليون معلول و مجروح و ۴ميليون آواره و هزار ميليارد دلار خسارت مادی بر جا گذاشت. اين علاوه بر اعدام‌های روزانه به‌ويژه از مجاهدين بود. خمينی جنگ را برای اعدام و سركوب و برای حفظ رژيمش و سرپوش گذاشتن بر اختناق «نعمت الهی» می‌دانست.
وقتی هم پس از فتح مهران توسط ارتش آزاديبخش ملی ايران ناگزير از نوشيدن جام زهر آتش‌بس در جنگ شد، به قتل‌عام زندانيان سياسی در زندان‌های سراسر ايران رو آورد و فتوا داد هر مجاهدی كه بر سر موضع است، بايد بلادرنگ اعدام شود.
خامنه‌ای به صراحت گفته است كه اگر در غزه و لبنان و سوريه و عراق و يمن نجنگد، باید در كرمانشاه و همدان و اصفهان و تهران و خراسان با مردم به‌پاخاسته و جوانان شورشگر بجنگد.
خامنه‌ای در جنگ‌افروزی و اعدام به بی‌عملی اروپا و آمريكا چشم دوخته و بر روی آن حساب باز كرده است
كشتار بی‌گناهان و غير نظاميان سوخت رساندن به فاشيسم دينی در ايران و سپر و سرپوشی برای مهار كردن قيام و گريز از سرنگونی است.
در نتيجه قيمت محاصره و قطع آب و برق و سوخت و غذا را مردم بی‌گناه غزه می‌دهند و اين قابل قبول نيست و برخلاف قوانين بين‌المللی و انسان‌دوستانه است بايد فاشيسم دينی در تهران را هدف قرار داد
برای صلح و آزادی بايد سر مار را در تهران هدف قرار داد.
قسمتی از سخنرانی ۱۹ مهر به مناسبت روز جهانی علیه حکم اعدام در پاریس

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]