انتخاب زبان: English | العربية | Français
۰۸ آذر۱۳۹۸

انتشار اسامی ۲۵ شهید دیگر قیام سراسری مردم ایران

Categories // اطلاعیه‌ها

انتشار اسامی ۲۵ شهید دیگر قیام سراسری مردم ایران

مریم رجوی: ضرورت اعزام هیات‌های بین المللی برای کشف ابعاد جنایت علیه بشریت و بازدید از دستگیرشدگان

سازمان مجاهدین خلق ایران اسامی ۲۵ تن دیگر از شهیدان قیام سراسری مردم ایران را که ۱۸۲ شهر در سراسر ایران را در برگرفت منتشر نمود. دبیرخانه شورای ملی مقاومت در این رابطه اطلاعیه‌یی منتشر کرده و نوشت: «پیش از این نیز اسامی ۱۵۴ تن از این شهیدان اعلام شده بود. به این ترتیب شمار شهیدانی که اسامی‌شان تا کنون اعلام شده است به ۱۷۹ تن بالغ می‌شود.
فاش شدن جزییات جدید جنایات رژیم آخوندی در حالی است که این رژیم تمام تلاش خود را می‌کند تا شمار واقعی شهیدان و ابعاد تکان دهنده جنایاتش را مخفی کند. این یکی از دلایل قطع ارتباطات و اینترنت، ندادن پیکرهای شهیدان به خانواده‌ها و یا جلوگیری از مراسم بزرگداشت برای آنان است. با گذشت زمان جزییات بیشتری از این جنایات بر‌ملا می‌شود.‌»

در این رابطه جامعه جهانی را به اقدام فوری برای توقف کشتار و سرکوب فراخوانده و از ملل متحد می‌خواهم سریعا هیأت‌های تحقیق برای کشف ابعاد جنایت علیه بشریت و بازدید از بازداشت شدگان به ایران اعزام کند. سردمداران رژیم به‌خاطر جنایت علیه بشریت باید در برابر عدالت قرار گیرند. سکوت و بی‌عملی، هم نقض اصول حقوق بشر و هم مشوق رژیم در ادامه جنایت و گسترش آن در منطقه است.

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

آخرین توییت