آذر-۰۸ ۱۳۹۸

انتشار اسامی ۲۵ شهید دیگر قیام سراسری مردم ایران

Catégories // اطلاعیه‌ها // موضعگیری‌ها

انتشار اسامی ۲۵ شهید دیگر قیام سراسری مردم ایران

سازمان مجاهدین خلق ایران اسامی ۲۵ تن دیگر از شهیدان قیام سراسری مردم ایران را که ۱۸۲ شهر در سراسر ایران را در برگرفت منتشر نمود. دبیرخانه شورای ملی مقاومت در این رابطه اطلاعیه‌یی منتشر کرده و نوشت: «پیش از این نیز اسامی ۱۵۴ تن از این شهیدان اعلام شده بود. به این ترتیب شمار شهیدانی که اسامی‌شان تا کنون اعلام شده است به ۱۷۹ تن بالغ می‌شود.
فاش شدن جزییات جدید جنایات رژیم آخوندی در حالی است که این رژیم تمام تلاش خود را می‌کند تا شمار واقعی شهیدان و ابعاد تکان دهنده جنایاتش را مخفی کند. این یکی از دلایل قطع ارتباطات و اینترنت، ندادن پیکرهای شهیدان به خانواده‌ها و یا جلوگیری از مراسم بزرگداشت برای آنان است. با گذشت زمان جزییات بیشتری از این جنایات بر‌ملا می‌شود.‌»

در این رابطه جامعه جهانی را به اقدام فوری برای توقف کشتار و سرکوب فراخوانده و از ملل متحد می‌خواهم سریعا هیأت‌های تحقیق برای کشف ابعاد جنایت علیه بشریت و بازدید از بازداشت شدگان به ایران اعزام کند. سردمداران رژیم به‌خاطر جنایت علیه بشریت باید در برابر عدالت قرار گیرند. سکوت و بی‌عملی، هم نقض اصول حقوق بشر و هم مشوق رژیم در ادامه جنایت و گسترش آن در منطقه است.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]