دی-۰۳ ۱۴۰۲

پیام مریم رجوی به‌مناسبت میلاد مسیح و آغاز سال ۲۰۲۴میلادی

Catégories // آخرین خبرها // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام مریم رجوی به‌مناسبت میلاد مسیح و آغاز سال ۲۰۲۴میلادی

هموطنان عزیز مسیحی،
یاران مسیح و حضرت مریم،
زحمت‌کشان برای آزادی، برادری و صلح در سراسر جهان،
میلاد عیسی بن‌مریم بر شما خجسته و مبارک.
با سلام‌های بی‌پایان به عیسی مسیح و مریم عذرا که «فرشتگان به او گفتند:‌ خدا تو را انتخاب كرده و پاكيزه داشته و برگزيده زنان عالم ساخته است». (قرآن- سوره آل‌عمران، آیه ۴۲)
سلام بر پیامبری که علیه دین‌فروشان شورش کرد و هیچ سازشی را با آن‌ها روا نمی‌دانست. اما هم‌زمان یاران خود و به‌پاخاستگان را فرا می‌خواند که با یکدیگر و با مردم خود، گذشت در پیش بگیرند.
پیامبری که می‌گفت: «ديگری را مانند خود دوست داشته باش».
آری مسیح برانگیخته شد تا «کسانی را که گرسنه و تشنه عدالت‌اند»، سیراب کند. (انجیل متی باب ۶-۵)
امروز، اما، زادگاه او غرق خون و ماتم است.
هیولای فاشیسم دینی برای حفظ قدرت پوسیده خود‌ بر آتش جنگ در خاورمیانه می‌دمد مردمان بی‌گناه و مظلوم کشته می‌شوند و در شهرهای ایران جوانان ما را دسته ‌دسته به دار می‌آویزد. به پیروان مذاهب دیگر ظلم و ستم می‌کند و با غارت مردم ایران، آن‌ها را به فقر و گرسنگی می‌كشاند.
راستی که حاکمیت جنگ و سرکوب آخوندها، از نمرود و فرعون تا قاتلان عیسی مسیح و دشمنان حضرت محمد را در خود خلاصه کرده است.
پیروی از پیام‌آوران توحید و آزادی و انقلاب، نبرد با همین دشمن غدار است که بانی اصلی جنگ برای سدبستن در برابر قیام مردم ایران است و کشتار مردم بی‌گناه سود می‌برد. مردم این منطقه از شیعه تا سنی، از مسیحی تا مسلمان و یهودی دشمن یکدیگر نیستند؛ بلکه می‌خواهند و می‌توانند در صلح و دوستی، هم‌زیستی بردبارانه داشته باشند.
پیامبران بزرگ ما، که سلام خدا بر آن‌ها باد، از ابراهیم تا موسی و عیسی و محمد، پیام‌شان یکی است‌. پیام‌شان رهایی انسان از غل و زنجیر جهل و خرافات و استبداد و بهره‌کشی است.
باشد که رزم و فداکاری زحمتکشان برای عدالت، کانون‌های شورشی و قیام‌آفرینان و ارتش بزرگ آزادی مردم ایران،‌ بانی جنگ و تروریسم یعنی رژیم ولایت فقیه را برای همیشه از میان بردارد.
باشد که صلح و آزادی کشورهای خاورمیانه را فرا گیرد و چنان که در زبور داوود آمده است: چه خوشایند و چه دلپسند است که قوم خدا به یکدلی با هم زندگی کنند. (زبور داوود – باب ۱۳۳- آیه ۲ و ۳)
پیشاپیش آغاز سال ۲۰۲۴ را تبریک می‌گویم باشد که سال نو، سال نوشدن جهان با سرنگونی ارتجاع و استبداد دینی در ایران باشد.
سلام بر عیسی مسیح
سلام بر مریم عذرا

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]