تیر-۰۹ ۱۳۹۷

رجوی: نوک کوه آتش تغییر و سرنگونی ‌در ایران نمایان شده است

Catégories // در رسانه‌ها

رجوی: نوک کوه آتش تغییر و سرنگونی ‌در ایران نمایان شده است

اپوزیسیون ایران یک گردهمایی با حضور شخصیت‌های عربی و غربی حامی اپوزسیون ایران برگزار کرد ، هیئت های شرکت کننده در سخنرانی هایشان حمایت مطلق خود را از خواست مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت ایران برای سرنگونی رژیم تهران اعلام کردند.

گردهمایی مجاهدین خلق دهها شخصیت آمریکایی، غربی و عربی که حمایت خودشان از مقاومت ایران را اعلام کردند جمع کرده بود، شخصیت‌های شرکت کننده نسبت به اینکه مقاومت می‌تواند با توجه به جنبش‌های گسترده اعتراضی که ایران اخیرا شاهد آن بوده است و خوشبینی حاکم بر اپوزیسیون ایران به نزدیک بودن پایان رژیم آخوندی و ولایت فقیه، تغییر را ایجاد و رژیم ایران را سرنگون نماید ابراز کردند‌.

شهردار پاریس
بعد از شروع گردهمایی و یک دقیقه سکوت برای بزرگداشت شهدای سازمان به دست رژیم ایران حدود ۵۰ شهردار فرانسوی به روی سن رفتند و شهردار منطقه ۱ پاریس از سوی آن‌ها حمایت خود از مقاومت ایران برای پیروزی و سرنگونی رژیم ایران را اعلام کرد .

حمایت از رجوی
او گفت : ما ۱۴۰۰۰ شهردار را نمایندگی می‌کنیم ما از مقاومت ایران و خانم رجوی برای دمکراسی و سرنگونی دیکتاتوری دینی که با تروریسم خاورمیانه و پایتخت‌های غربی را بی‌ثبات می‌کند، حمایت می‌کنیم
به نوبه خود هیئت اتحادیه اروپا التزام خود به حمایت از آزادی در ایران را اعلام کرد و همینطور هیئت عربی که شامل نمایندگان پارلمان از خاورمیانه و شمال آفریقا بود از مقاومت ایران حمایت کردند‌.

مواضع هیئت عربی
نجات الاسطل عضو پارلمان فلسطین از سوی فلسطین به این گردهمایی درود فرستاد و التزام مقاومت به حقوق بشر را ستود و نقش منفی ایران در عدم احقاق منافع فلسطین را محکوم کرد‌.
از سوی دیگر صالح القلاب از اردن رژیم ایران را رژیمی پست و فرو مایه که مردم خود را می‌کشد توصیف کرد و ابراز امیدواری نمود که گردهمایی آینده در تهران و با حضور رئیس جمهور مریم رجوی برگزار شود

مخالفین در تهران
کلیپ های ویدیویی از داخل ایران به نمایش گذاشته شد که زنان و مردانی را نشان می‌داد که از خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت ایران پشتیبانی می‌کردند ، تصاویر او را حمل می‌کردند و از شهر‌های مختلف ایران حمایت خود را از او اعلام می‌کردند فیلمبرداری از آن‌ها بصورت مخفیانه گرفته شده بود‌، آن‌ها تصاویر رجوی و شعار‌ها را در برابر صورتشان می‌گرفتند تا شناخته نشوند و حمایتشان از مقاومت ایران را اعلام کردند .

رجوی
خانم رجوی رئیس جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت ایران به قیام در شهرهای مختف ایران درود فرستاد و گفت «من بعنوان نماینده مقاومتی به اینجا آمده‌ام که برای آزادی و بزرگی مردم ایران و آزادی آن‌ها می‌جنگد‌».
رجوی افزود من در اینجا شعاری که در ایران می‌دهند را فریاد می‌زنم ایران آزاد می شود و خامنه‌ای بداند بزودی سرنگونه».
رجوی افزود «آتشفشان تغییر برای سرنگونی رژیم در ایران ظاهر می‌شود و مردم ابزار تغییر این رژیم را در اختیار دارند‌، امکان تغییر در داخل حکومت دینی برباد رفته است و در رژیم ایران دو جناح وجود ندارد‌، ادامه قیام شاخصی است از اینکه مردم ایران تظاهرات و اعتراضات تحت سرکوب را ممکن کرده‌اند‌».

قیام ایران
رجوی به شعار‌های مردم در اصفهان و به قیام عرب ها در اهواز‌، کرد‌ها در کردستان و اشاره کرد و حمایت خود را از همه آن‌ها اعلام کرد .
وی گفت ایران مجددا قیام می‌کند با همه ادیان و ملیت‌هایش ایران آزاد است با برچیدن فاشیسم دینی تا تسخیر بیت خامنه‌ای .
رجوی خاطر نشان کرد رژیم ایران اخیرا سیاست مماشات در آمریکا و توافق هسته‌یی را از دست داده است و توان این رژیم برای جنگ و ماجراجویی در منطقه کاهش یافته است‌.
رجوی گفت آنچه که آخوندها از آن وحشت داشتند بوقوع پیوسته است که همان ارتباط بین محرومان و بین مقاومت است‌.
وی افزود شورای ملی مقاومت ایران برای ایجاد پایه‌های جامعه‌یی بر اساس دمکراسی‌، آزادی و مساوات آماده همکاری است و آمادگی خود برای کار با همه طرف‌های‌، جدایی دین از دولت‌، و خود مختاری برای اقلیت‌ها را اعلام کرد و تاکید کرد که ایران آزاد و غیر هسته‌یی خواهد بود و در همکاری با جهان زندگی می‌کند .

موضع آمریکایی‌ها
به نوبه خود رودی جولیانی شهردار سابق نیویورک که با هیئت آمریکایی در این گردهمایی شرکت کرده بود گفت «سرنگونی این رژیم نزدیک و امکان پذیر است».
وی افزود این اتفاق چند سال پیش زمانی‌که‌: حکومت کشور من به مقاومت پشت کرد نیافتاد و این شرم آور بود ولی الان رئیس جمهور آمریکا از مقاومت و خروج از توافق هسته‌یی حمایت می‌کند»…

http://elaph.com/Web/News/2018/6/1209848.html

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]