• صفحه اول / پیام‌ها / تبریک حلول ماه رمضان به عموم مسلمانان و قیام کنندگان خاورمیانه و مجاهدان اشرف
مرداد-۱۰ ۱۳۹۰

تبریک حلول ماه رمضان به عموم مسلمانان و قیام کنندگان خاورمیانه و مجاهدان اشرف

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

تبریک حلول ماه رمضان به عموم مسلمانان و قیام کنندگان خاورمیانه و مجاهدان اشرف

به‌مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان، فرا رسیدن این ماه را به هموطنان‌مان در داخل و خارج ایران، به مسلمانان در تمام جهان به‌خصوص قیام‌کنندگان در سوریه و لیبی و یمن و عراق، به زندانیان سیاسی در ایران و مجاهدان آزادی در اشرف تبریک می‌گویم.
در این ماه نزول قران، پیروان حقیقی محمد(ص)، بیزاری جستن از رژیم حاکم بر ایران که دشمن پلید اسلام و مسلمانان است و حمایت از مجاهدانی که در برابر آن به‌پاخاسته‌اند، یک وظیفه مبرم اسلامی است.

با توجه به زندگی اکثریت مردم که بر اثر سیاست اقتصادی رژیم دچار فقر شده‌ و بخش عمده‌یی از قدرت خرید خود را از دست داده‌اند، از تمام هموطنان‌ تقاضا می‌کنم که هر کمکی که از دستشان برمی‌آید به خانواده‌های بی‌سرپرست، خانواده‌های زندانیان، کودکان یتیم، نوجوانان و کودکانی که برای درآمدی اندک آواره خیابان‌ها هستند، بکنند.

اشرف که به‌عنوان تقوای مجسم مردم به‌پاخاسته و مظهر غلبه بر ریا و دین‌فروشی است.
اشرف؛ جا و مکانی است که برادری و خواهری و صمیمت و یکرنگی در آن حاکم است و بی‌جهت نیست که آخوندها و همدستان عراقی‌شان می‌خواهند مجاهدان اشرف یا تن به تسلیم بدهند یا نابود شوند. اما این آرزو را به ‌گور خواهند برد.
همه مسلمانان را به یاری مجاهدان اشرف فرا می‌خوانم و از خدای بزرگ مسألت دارم که مردم و مقاومت ایران را برای به‌ زیرکشیدن رژیم ولایت فقیه، شرک و پلیدی مجسم دوران یاری کند.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]